Cześć, jestem
Artur Smolicki

Pomimo obecności w branży od ponad 10 lat zapewne spotykamy się
po raz pierwszy, poniżej znajdziesz więc wszystkie informacje,
jakie są dla Ciebie niezbędne by nawiązać ze mną współpracę.

740
Zrealizowanych Kampanii
Setki zadowolonych klientów oraz nowych, rozpoczętych projektów w 27 krajach świata.
300
Zrealizowanych Audytów
Aktywna pomoc i wsparcie w analizie oraz zauważalnej poprawie uzyskiwanych wyników.
120
Przeprowadzonych Szkoleń
Setki godzin spędzonych na przekazywaniu wiedzy i doświadczenia przedsiębiorcom.
600
Przeprowadzonych Konsultacji
Wsparcie i doradztwo z zakresu Google Ads oraz skutecznej optymalizacji konwersji.
Certyfikowany specjalista
Google Ads

Niezależny certyfikowany specjalista Google Ads oraz Google Analytics. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce, w tym kampanie produktowe oraz kampanie YouTube.

Działajmy
Doświadczenie to podstawa

Kilka lat spędzonych w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce pozwoliło mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystuję jako niezależny specjalista, konsultant i doradca marketingu internetowego. Prowadzę kampanie reklamowe z użyciem ekosystemu Google, przygotowuję, wdrażam oraz optymalizuję działania mające na celu pozyskiwanie klientów, konwersji, leadów.

Działajmy
Współpraca
PRELEKCJE

Od wielu lat dzielę się wiedzą o marketingu i biznesie w trakcie konferencji oraz licznych spotkań w miastach całej Polski. Dwukrotnie miałem przyjemność pełnić rolę mentora w trakcie programu akceleracji startupów Starter Rocket. Kilkukrotnie można było wysłuchać moich prelekcji w trakcie znanych w całym kraju Czwartkowych Spotkań Social Media, LinkedIn Local oraz Geek Girls Carrots. Prowadziłem także gościnne prelekcje na wielu uczelniach w Polsce, w tym Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkole Bankowej czy też Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

PUBLIKACJE

Moje artykuły, poradniki oraz felietony znajdziesz w najważniejszych branżowych gazetach oraz czasopismach. Miałem ogromną przyjemność publikować na łamach takich tytułów jak Marketer Plus, Online Marketing Magazyn, Marketing w Praktyce oraz Bloomberg Businessweek Polska. Przeszukując Internet natkniesz się zapewne na gościnne artykuły w branżowych blogach oraz serwisach, wywiady, felietony i wypowiedzi.

Rozpocznijmy współpracę!

Otrzymujesz ode mnie jasno określone warunki współpracy, bezpośredni i personalny kontakt, wsparcie, doradztwo oraz brak okresu wypowiedzenia.

Minimalny budżet emisyjny: 3000 PLN
Marża: 20% budżetu emisyjnego

Działajmy
Instagram
artursmolicki
Potrzebujesz audytu oraz pomocy w prowadzeniu kampanii
Google Ads?
Działajmy