Advocacy marketing

Advocacy marketing to strategia, która polega na wykorzystaniu zadowolonych klientów do promocji marki, produktów lub usług. Zamiast inwestować w tradycyjne reklamy, firmy skupiają się na budowaniu relacji z klientami, którzy z własnej woli i entuzjazmu dzielą się pozytywnymi opiniami i rekomendacjami. Advocacy marketing opiera się na autentyczności i zaufaniu, ponieważ klienci są bardziej skłonni uwierzyć rekomendacji od znajomej osoby niż reklamie. W ramach tej strategii firmy mogą organizować programy lojalnościowe, konkursy, wydarzenia specjalne, a także zachęcać klientów do dzielenia się opiniami w mediach społecznościowych. Advocacy marketing jest skutecznym sposobem na budowanie wizerunku marki, zwiększanie zasięgu i pozyskiwanie nowych klientów.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Advertorial
Następna definicja Affiliate marketing
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!