Ambient marketing

Ambient marketing to strategia oparta na niestandardowych działaniach reklamowych, które wykorzystują otoczenie odbiorcy, zaskakując go i angażując. Celem jest wywołanie emocji i pozostawienie trwałego wrażenia, wykorzystując kreatywne i często humorystyczne pomysły. Ambient marketing może przybierać różnorodne formy, od interaktywnych instalacji po happeningi miejskie, a jego skuteczność opiera się na zaskoczeniu i zdolności do wywołania dyskusji. W odróżnieniu od tradycyjnej reklamy, ambient marketing unika bezpośredniego przekazu, stawiając na subtelne skojarzenia i zachęcając odbiorców do samodzielnego odkrywania marki.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Następna definicja Above the line
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!