Below the line

Below the line (BTL) to strategia marketingowa, która koncentruje się na bezpośrednim dotarciu do określonej grupy docelowej, wykorzystując różnorodne narzędzia i kanały komunikacji, które nie należą do masowych mediów. Działania BTL mają charakter bardziej spersonalizowany i interaktywny, a ich celem jest budowanie relacji z klientami, zwiększanie zaangażowania oraz zachęcanie do zakupu. W ramach BTL wykorzystywane są takie narzędzia jak: eventy, promocje konsumenckie, sampling, direct mail, marketing szeptany czy programy lojalnościowe. BTL pozwala na precyzyjne dotarcie do grupy docelowej, co zwiększa skuteczność działań marketingowych i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników w porównaniu do tradycyjnych kampanii ATL.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Benchmarking
Następna definicja Benefit segmentation
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!