Brand positioning

Brand positioning, czyli pozycjonowanie marki, to strategiczne działanie mające na celu stworzenie unikalnego miejsca dla marki w świadomości konsumentów. To proces definiowania, kim jest marka, co oferuje i dlaczego jest lepsza od konkurencji. Pozycjonowanie marki opiera się na wyróżniających ją cechach, wartościach i korzyściach, jakie oferuje klientom. Skuteczne pozycjonowanie marki pozwala na budowanie silnego wizerunku, zwiększanie rozpoznawalności oraz wyróżnienie się na tle konkurencji. Pozycjonowanie marki powinno być spójne we wszystkich działaniach marketingowych, komunikacji oraz w doświadczeniach klienta z marką. Dobrze zdefiniowane pozycjonowanie marki pomaga w budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz zwiększa wartość marki w oczach konsumentów.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Brand loyalty
Następna definicja Branding
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!