Brand promise

Brand promise, czyli obietnica marki, to deklaracja wartości i korzyści, jakich klient może oczekiwać od marki za każdym razem, gdy wchodzi z nią w interakcję. To nie tylko hasło reklamowe czy slogan, ale zobowiązanie wobec klienta, które marka musi spełnić, aby zbudować zaufanie i lojalność. Obietnica marki powinna być jasna, zwięzła, wiarygodna i odzwierciedlać unikalne wartości i cechy marki. Dobrze sformułowana obietnica marki stanowi podstawę pozycjonowania marki, wpływa na jej wizerunek oraz pomaga w budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Obietnica marki jest często wyrażana w misji, wizji i wartościach firmy, a także w komunikacji marketingowej i doświadczeniach klienta z produktami i usługami.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Big data
Następna definicja Brand value
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!