Consumer insight

Consumer insight, czyli wgląd w konsumenta, to głębokie zrozumienie potrzeb, motywacji, postaw i zachowań konsumentów, które wpływają na ich decyzje zakupowe. To nie tylko wiedza o tym, co konsumenci kupują, ale przede wszystkim dlaczego to robią. Consumer insight pozwala marketerom na tworzenie skuteczniejszych kampanii reklamowych, produktów i usług, które lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania klientów. Consumer insight może być pozyskiwany poprzez różne metody badawcze, takie jak badania jakościowe (wywiady, grupy fokusowe) i ilościowe (ankiety, analiza danych), obserwacje zachowań konsumentów czy analiza trendów rynkowych. Wartościowy consumer insight powinien być konkretny, praktyczny i odnosić się do rzeczywistych problemów lub potrzeb konsumentów.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Brand voice
Następna definicja CSR
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!