Dropshipping

Dropshipping to model biznesowy e-commerce, w którym sprzedawca nie przechowuje fizycznie towaru, lecz pośredniczy między klientem a dostawcą (hurtownią lub producentem). Po złożeniu zamówienia przez klienta, sprzedawca przekazuje je dostawcy, który wysyła towar bezpośrednio do klienta końcowego. Zaletą dropshippingu jest brak konieczności inwestowania w magazyny i logistykę, co obniża koszty prowadzenia działalności. Sprzedawca skupia się na marketingu i obsłudze klienta, a dostawca zajmuje się magazynowaniem i wysyłką towaru. Wadą dropshippingu jest mniejsza kontrola nad jakością produktów i czasem dostawy, co może wpłynąć na satysfakcję klienta.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Display
Następna definicja Door-to-door
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!