Guerilla marketing

Guerilla marketing to strategia marketingowa polegająca na zaskakujących, niekonwencjonalnych i często niskobudżetowych działaniach, które mają na celu przyciągnięcie uwagi i wywołanie szumu medialnego wokół marki, produktu lub usługi. Guerilla marketing wykorzystuje kreatywne i niestandardowe pomysły, takie jak happeningi, instalacje artystyczne, flash moby czy interaktywne reklamy w miejscach publicznych. Celem jest wywołanie emocji, zaskoczenie odbiorców i zachęcenie ich do dzielenia się informacjami o marce z innymi. Guerilla marketing jest szczególnie skuteczny w przypadku małych firm o ograniczonych budżetach, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę mediów.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Growth hacking
Następna definicja Grupa docelowa
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!