Klient

Klient to osoba lub firma, która nabywa produkty lub usługi oferowane przez przedsiębiorstwo. W zależności od kontekstu, klient może być zarówno konsumentem indywidualnym (B2C), jak i innym przedsiębiorstwem (B2B). Klienci są kluczowym elementem sukcesu każdej firmy, ponieważ to oni generują przychody i zapewniają jej dalszy rozwój. Dlatego tak ważne jest budowanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję oraz dostarczanie produktów i usług, które spełniają ich potrzeby i oczekiwania. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja na rynku jest coraz większa, firmy muszą nieustannie dbać o pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie lojalności tych, którzy już korzystają z ich oferty.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Kanał dystrybucji
Następna definicja Komunikacja marketingowa
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!