Neuromarketing

Neuromarketing to interdyscyplinarna dziedzina, która łączy marketing z neurobiologią i psychologią, badając reakcje mózgu na bodźce marketingowe. Celem jest zrozumienie, jak konsumenci podejmują decyzje zakupowe, co wpływa na ich preferencje i jak reagują na różnego rodzaju przekazy reklamowe. Neuromarketing wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak fMRI (funkcjonalny rezonans magnetyczny), EEG (elektroencefalografia) czy eye tracking, aby śledzić aktywność mózgu i reakcje fizjologiczne (np. tętno, potliwość, mimika twarzy) w odpowiedzi na bodźce marketingowe. Wiedza zdobyta dzięki neuromarketingowi pozwala marketerom na tworzenie bardziej skutecznych kampanii reklamowych, projektowanie produktów i usług, które lepiej odpowiadają na potrzeby klientów oraz optymalizację doświadczeń zakupowych.

 

Szukasz specjalisty Google Ads?

Skorzystaj z konsultacji oraz darmowego audytu Twojego konta Google Ads by określić realne możliwości wzrostu sprzedaży oraz liczby pozyskanych klientów!

Działajmy

Poprzednia definicja Native advertising
Następna definicja Newsletter
Poznajmy się!

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce. Skorzystaj z darmowych konsultacji oraz audytu Twojego konta Google Ads by określić możliwy zakres współpracy.

Dowiedz się więcej!